Profesjonalne usługi budowlane

Budowa domów

Budujemy nowoczesne i trwałe domy wolnostojące od fundamentów aż po dach.

Zadzwoń

Od fundamentów aż po dach

Decydując się na współpracę z nami możesz powierzyć nam swoją działkę budowlaną a my przeprowadzimy wszystkie prace od A do Z. Wyrównamy teren, wykonamy zbrojenie, szalowanie ław oraz płyt fundamentowych i wybudujemy Twój dom. Od fundamentów przez murowanie ścian aż po sam dach. Efektem naszych prac będzie Twój nowoczesny, trwały i stabilny dom w stanie surowym otwartym.

Fundamenty

Choć niewidoczne dla oczu bez wątpienia są najważniejszym elementem konstrukcyjnym domu. Odpowiadają za przekazywanie do gruntu wszystkich obciążeń z domu i podtrzymywanie go w stabilnej pozycji.

Murowanie

Murowanie czyli stawianie ścian to kluczowy etap budowy podczas którego dom dosłownie rośnie w oczach. Znamy najnowsze techniki murowania, dzięki którym ściany zawsze są trwałe, równe i stabilne.

Dachy

Budowa dachu stanowi zakończenie budowy domu do stanu surowego. Odpowiednio dobieramy konstrukcję i pokrycie dachu do kształtu i materiałów, z których wykonany jest budynek aby uzyskać trwały i estetyczny efekt.

  • Zobacz nasze realizacje

Budujemy z pasją

Twój wymarzony dom

Zajmujemy się budową domów jednorodzinnych od ponad 15 lat. Powierzając nam budowę wymarzonego domu możesz mieć pewność, że wykonają ją specjaliści w swoim fachu wykorzystując tylko sprawdzone i solidne materiały. Zawsze terminowo, solidnie i rzetelnie – wybudujemy Twój dom!

01

Omówienie projektu

Na pierwszym spotkaniu zapoznamy się z projektem domu i ustalimy szczegóły prac

02

Prace budowlane

Nasze ekipa budowlana bierze się do pracy i rozpoczyna budowę Twojego domu.

03

Odbiór domu

Przekazujemy Twój dom w stanie surowym otwartym do dalszych prac.