Profesjonalne usługi budowlane

Konstrukcje żelbetowe

Żelbet ze względu na swoją trwałość i wytrzymałość jest powszechnie stosowanym materiałem w budownictwie. Wykonujemy wszelkiego rodzaju konstrukcje żelbetowe.

Zadzwoń

Wytrzymałe konstrukcje

Żelbet to beton, który w miejscach szczególnie podatnych na obciążenia wzmacniany jest stalowymi prętami – zbrojeniem. Dzięki dodatkowym elementom konstrukcje żelbetowe są bardziej odporne na rozciąganie i ściskanie niż te z tradycyjnego betonu. Posiadamy duże doświadczenie w pracy z żelbetem, dzięki czemu potrafimy tworzyć wytrzymałe konstrukcje w najróżniejszych kształtach.

Szalunki

Szalowanie jest najpopularniejszą metodą nadawania odpowiedniego kształtu konstrukcjom żelbetowym. Szalunki tworzą formę do ukształtowania mieszanki betonowej i podtrzymują ją do momentu zastygnięcia.

Zbrojenia

Umieszczane w mieszance betonowej stalowe pręty mają za zadanie zwiększyć jej odporność na rozciąganie. Aby zbrojenia efektywnie wzmacniały konstrukcję muszą być wykonane przez doświadczonego zbrojarza.

Prace betoniarskie

Dzięki trwałości i uniwersalności beton jest najpopularniejszym materiałem budowlanym. Wykonuje się za jego pomocą fundamenty, ściany, stropy lub mniejsze konstrukcje jak murki, wiaty, słupki czy grille.

  • Zobacz nasze realizacje

Budujemy z pasją

Twój wymarzony dom

Zajmujemy się budową domów jednorodzinnych od ponad 15 lat. Powierzając nam budowę wymarzonego domu możesz mieć pewność, że wykonają ją specjaliści w swoim fachu wykorzystując tylko sprawdzone i solidne materiały. Zawsze terminowo, solidnie i rzetelnie – wybudujemy Twój dom!

01

Omówienie projektu

Na pierwszym spotkaniu zapoznamy się z projektem domu i ustalimy szczegóły prac

02

Prace budowlane

Nasze ekipa budowlana bierze się do pracy i rozpoczyna budowę Twojego domu.

03

Odbiór domu

Przekazujemy Twój dom w stanie surowym otwartym do dalszych prac.